Vorteks Havacılık ve Savunma - Brady Türkiye Distribütörü

İzlenebilir parçalar üretkenliği artırır

Her gün dünya çapında üretilen, nakliyesi yapılan ve yeni otomobiller halinde montajı tamamlanan milyonlarca parçayı izlemek ve tanımlamak çok zorlu bir iştir. Brady, çok büyük bir üretim hacmini ve çok iyi bir kaliteyi destekleyecek, global olarak temin edilebilen otomatik tanımlama çözümleri sunmaktadır. Isıya, fren hidroliğine, yağlara ve agresif çözücülere karşı dayanıklı Brady etiketleri ağır koşullarda okunaklı kalmayı sürdürerek en iyi izlenebilirlik gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlar. Kendini bu işe adamış laboratuvarlarımız etiketleme çözümünüzde kullanılan tüm malzemelerin sizin şartlarınıza göre test edildiğinden emin olur. Ayrıca, ISO/TS16949:2002 onaylı üretimimiz her zaman en doğru kalitede ürünü almanızı garanti eder.

Standartlar, Sertifikalar, Gereklilikler ve Teknik Özellikler

Brady, ISO/TS16949:2002 gibi tüm endüstri standartlarına ulaşan ve hatta ötesine geçen tanımlama çözümleri sunarak her zaman tutarlı bir kalite sağlamaya kararlıdır.

Brady en son ve en gelişmiş endüstri standartlarına bağlı kalarak her zaman ileriyi hedeflemektedir. Belirli bir standarda veya test prosedürüne ihtiyaç duyarsanız lütfen bizimle bağlantı kurun. Kapsamlı laboratuvar testi planımıza, sizin ihtiyaçlarınızı da eklemeye her zaman hazırız.

 • Brady’nin otomotiv tanımlama çözümleri ISO/TS16949:2002 ile uyumludur.
 • Brady, otomotiv endüstrisindeki tüm standartlar ve spesifikasyonlar ile uyumlu tanımlama çözümleri geliştirmek için üreticilerle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Gerektiğinde, çözümlerimiz IMDS veritabanında belgelenmiştir.
 • Brady’nin özel test laboratuvarları üreticilerin 2000/53/EC sayılı Hurdaya Ayrılan Araç (ELV) Yönergesi’ne uyum sağlamalarına yardımcı olur.
 • Brady’nin üretim hatları ISO 9001 ile tamamen uyumludur

 

Yüksek ısılarda bile yerinden çıkmaz

Çok yüksek sıcaklıklara (350°C’ye kadar) dayanabilmekte olup, baskılı devre kartı ve elektronik bileşenleri tanımlamak için kullanılır. İzlenebilirlik amacıyla kullanılırlar ve barkod basılabilirlik özellikleri çok iyidir. Yüksek sıcaklıklara dayanması amacıyla, normal koşullarda kullanılan “Polyester”in aksine “Polimid”den yapılır.

Brady’nin elinde, tamamı ESD özelliklerine sahip, otomatik uygulamaya elverişli ve çok çeşitli baskı teknolojilerinde kullanılabilen, farklı renklerde geniş bir polimid materyal yelpazesi mevcuttur.

Beyaz ve Amber Sarısı Polimid Etiketler sunuyoruz.

Ölçüldü, biçildi ve ağır görev koşulları için onaylandı

Brady’nin Dayanıklı etiketleri dünya üzerindeki en kapsamlı Ar-Ge programlarından biri sonucu ortaya çıkmıştır. Brady etiketleri, çözücüler, yakıtlar ve kimyasallarla gerçekleştirilen çok detaylı laboratuvar ve saha testleri tamamlanmadan piyasaya sürülmez. Müşteri olarak ihtiyaç duyduğunuz dayanıklı malzemeyi seçebilir ve her tür çözücüye karşı etiketlerin dirençliliğini garanti etmek için uyumlu özel ribonunu kullanarak baskı yapabilirsiniz.

Ürünlerimiz

 • Metalize Polyester Etiketler
 • Beyaz Polyester Etiketler
 • Oyma Plaka Yenileme Etiketleri
 • Permashield Etiketler
 • Termal Etiket yazıcıları ve Yazılımı

En çok tercih edilmesinin bir nedeni var

Brady geniş bir yelpazede kablo işaretleme çözümleri sunar. Brady’nin kendinden laminasyonlu etiketleri Bilişim ve İletişim Teknolojileri (ICT) ve Telekom endüstrisinde en popüler tel tanımlama çözümü olup özellikle de bakır kablolarla kullanılır (tipik CAT6 veya CAT7 çözümleri). Brady, çıkarılırken fiber optik kablolara zarar vermeyen özel etiketler sunar. Üstelik, bu etiketler fiber optike çok az temas ettiğinde dolayı ve veri aktarma kapasitesini asla engellemez.

Ürünlerimiz:

 • Kablo üzerine sarılan etiketler
 • Bayrak etiketler
 • Kablo bağı ile bağlanan etiketler