BradyPrinter S3100 Masaüstü İşaret ve Etiket Yazıcısı

Güvenliği ve verimliliği artırmak için kolayca dayanıklı etiketler yazdırın

Brady S3100 İşaret ve Etiket Yazıcısı, iş yeri güvenliğini ve istediğiniz anda verimliliği artırmak için bağımsız modda bile çok çeşitli güvenilir güvenlik işaretlerini ve tesis etiketlerini kolayca yazdırmanızı sağlar.

İş yeri güvenliğini ve istediğiniz anda verimliliği artırmak için bağımsız modda bile çok çeşitli güvenilir güvenlik işaretlerini ve tesis etiketlerini kolayca yazdırın.

Teknik Özellikler Uyumlu Etiketler

Çok çeşitli etiketler ve işaretler yazdırın

S3100 İşaret ve Etiket Yazıcısı ile herhangi bir iş yerinde güvenliği ve verimliliği artırmak için çok çeşitli işaretler ve etiketler yazdırabilirsiniz. S3100 ile güvenlik işaretleri, zemin işaretleri, 5S etiketleri, üretim etiketleri, rafları, kapıları, merdivenleri, kutuları, masaları ve sandalyeleri tanımlayan etiketler ve kimyasal maddeleri tanımlayan CLP etiketleri ne zaman ihtiyacınız olursa tesisinizde yazdırılabilir.

Dayanıklı olacak şekilde tasarlandı

S3100, dış mekanda 8-10 yıl dayanıklı kalan endüstriyel sınıf viniller ve ToughStripe zemin işaretleri dahil sağlam polyesterler üzerinde yazdırabilir. S3100 ile yazdırılan işaretler ve etiketler, hem iç hem de dış mekanda kullanılabilmesi sayesinde büyük tesislerde, üretim hollerinde, depolarda ve lojistik ve dağıtım merkezlerinde güvenlik ve tesis tanımlaması için son derece kullanışlıdır. Brady’nin işaret ve etiket malzemeleri, endüstriyel ortamlarda dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış ve uluslararası ASTM test yöntemlerine göre test edilmiştir. Her işaret ve etiket malzemesi için teknik veri sayfaları mevcuttur.

Kullanımı son derece kolay

S3100 İşaret ve Etiket Yazıcısı, son derece kolay bir şekilde kullanılabilir ve otomatik kalibrasyon ve otomatik etiket malzemesi kurulumu içerir. Bu, yazıcının yanına gidip ihtiyacınız olan işaretleri ve etiketleri hemen yazdırmanızı sağlayacak. Yazıcının 20 saniyeden kısa sürede değiştirilebilen ve “kolay takılan” etiket malzemeleri ve uyumlu mürekkep şeritleri sayesinde başka bir etiket malzemesine son derece kolay ve hızlı bir şekilde geçiş yapılabilir. Dokunmatik ekrana sahip kullanımı kolay kullanıcı arayüzü, yazıcı bağımsız modda kullanılırken bile çok çeşitli işaret ve etiket tasarım seçenekleri sunar. Bilgisayara bağlandığında, işaret ve etiket tasarım seçenekleri Brady web sitelerinden indirilebilen Brady Workstation etiket tasarım uygulamalarıyla daha da artırılabilir.

Brady yazıcınız için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, yazıcı sürücülerine, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Tüm İndirmeler