BP PR Plus 300/600 İmzalı Yazıcı Sürücüsü, PR300 & PR600 Yazıcı Sürücüsü

BP PR Plus 300/600 İmzalı Yazıcı Sürücüsü, PR300 & PR600 Yazıcı Sürücüsü

SÜRÜCÜ KURULUM TALİMATLARINI YAZDIRIN

NOT: Yazıcıyı her taktığınızda PC’de aynı USB bağlantı noktasını kullandığınızdan emin olun. 10 metreden uzun olmayan bir USB kablosu kullanın.

• Yazıcınızın USB kablosunu PC’nize takın ve yazıcıyı açın.
• PC yazıcı sürücüsünü otomatik olarak yüklemeye çalışır. Bu kısmen başarısız olacaktır. USB Yazdırma Desteği başarıyla yüklenmelidir, ancak PC bir sürücüyü bununla eşleştiremez.
• Masaüstünün sol alt köşesindeki Windows Başlat menüsü simgesini sağ tıklatın ve ardından Aygıt Yöneticisi’ni tıklatın. Ardından, “Diğer” kategorisini bulun ve genişletmek için çift tıklayın. Burada listelenen Brady BP-PR x00 Plus yazıcıyı görmelisiniz. Aygıta sağ tıklayın ve “Sürücü Yazılımını Güncelle…” seçeneğini seçin.
• “Sürücü yazılımı için bilgisayarıma gözat” ı seçin, ardından “Bu konumda sürücü yazılımı ara” nın sağında bulunan “Gözat” a tıklayın.
• BP-PR_Plus_Signed_Driver klasörünü seçin, “Alt klasörleri dahil et” kutusunun işaretli olduğundan emin olun ve sonra “İleri” ye
tıklayın. İstenirse, “Sürücü Yazılımını Yükle” ye tıklayın ve sihirbazın geri kalanını bitirin.
• Başarılı olursa, Brady BP-PR x00 yazıcı Aygıtlar ve Yazıcılarda (veya Yazıcılar ve Tarayıcılar) görünecektir. Yazıcı orada değilse, yazıcı sürücüsünü kaldırmak ve yeniden yüklemek için BP-PR_Plus_Signed_Driver klasöründe bulunan “PR-Win8-10_Install_Instructions.docs” dosyasındaki talimatları izleyin. Düzgün iletişim sağlamak için lütfen bu kurulum talimatlarını adım adım izleyin adım.Talimatlar bilgi tabanımızda veya yükleme ve kaldırma talimatlarını görüntülemek için aşağıdaki yazıcı modelinize tıklayarak bulunabilir. Bu talimatlar adım adım izlenmezse, yazıcı ve yazılım arasında iletişim hatası oluşabilir. Yazıcı kurulumunu başlatmak için Sıkıştırılmış klasörde printerinstall.exe dosyasına tıklayın

Windows 8, 8.1 veya 10 sürümlerinde sürücü kurulumu için gereklidir, Windows 7 ve 10 ile uyumlu

BP PR Plus 300 / 600 Signed Printer Driver, PR300 & PR600 Printer Driver – 20/03/2020

Sürücü indir

BradyPrinter i7100 Masaüstü Etiket Yazıcısı

BradyPrinter i7100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı kablo, basılı devre kartı ve varlık / bileşen tanımlama gibi çeşitli uygulamalar için hızla yüksek kaliteli tanımlama malzemeleri yazdırabilen güvenilir, dayanıklı ve yüksek doğruluğa sahip bir etiket yazıcıdır.