Brady BBP30 Masaüstü İşaret ve Etiket Yazıcısı

Brady BBP30 Masaüstü işaret ve etiket  yazıcısı, çok geniş bir etiket çeşitliliğini, çok dayanıklı malzemeler ve akıllı hücre teknolojisi  ile giriş seviyesi kullanıcıların dahi kolaylıkla kullanabileceği şekilde sizlere sunmaktadır. Akıllı hücre teknolojisi, kullanacağınız etiketin boyut ve renk özelliklerini doğrudan tanırve kalibrasyonu gerçekleştirerek zaman kaybetmeden ve zorlanmadan istediğiniztanımlamaları yapmaya başlamanıza olanak sağlar. Brady BBP30 Masaüstü işaret ve etiket  yazıcısı, aşırı yüksek ya dadüşük sıcaklıklar, atmosferik hava koşulları, aşınma, ve temizlik işlemleri veyıkama kimyasalları gibi koşullara dayanıklı çok farklı tipte ve boyuttamalzemeleri kullanabilir.

Teknik Özellikler Uyumlu Etiketler
Brady Etiket Yazıcıları, Etiketler, Ribbonlar, spc, eked (loto), lockout, tagout, kablo bağı, güvenlik işaretleri ürünleri, iş güvenliği ve verimliliği.

Etiket TasarımınıKolaylaştırır

  • Sezgisel arayüzü ile herhangi bir kullanıcının dahikolaylıkla kullanımına olanak sağlar.
  • Çok farklı ve zorlu güvenlik işaretlemeleri, 5S uygulamalarının tamamı ve yalın işaretlemeler için uygundur.
  • Brady Workstation ve Labelmark programları ile tamuyumludur.

20 sn deMateryal Değişimi

  • Brady Etiket ve Brady ribbon şeritlerini kolaylıkla 20 sn dedeğiştirerek zaman kaybetmeden işlerinize devam edebilirsiniz.

101,6mmÇıkış Genişliği ve Hız Bir Arada

  • Yüksek baskı genişliği ve yazdırma hızı ile farklıetiketler arasında beklemeniz gerekmez.

BBP®30 ve BBP®33 Yazıcılar: Etiket ve Şerit Malzemelerini Takma

Brady BBP30 BBP33 Yazıcılar: Yazıcınızı Temizleme

Brady yazıcınız için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, yazıcı sürücülerine, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Tüm İndirmeler