Brady BMP61 Taşınabilir Etiket Yazıcısı

Brady BMP61 Mobil Yazıcısı, size uyum sağlayan harika bir performans sunuyor. Kablosuz bağlantısı sayesinde taşınabilir özelliktedir, hızlıdır ve birçok tanımlama zorluğunun üstesinden gelebilecek şekilde yazdırılabilecek etiket malzemelerine sahiptir.

Yalnızca en iyiler performansınıza uyum sağlayabiliyorsa dayanıklı ve güvenilir BMP61 Etiket Yazıcısı yıllar boyunca her gün, gün boyu üstün tanımlama ortağınız olacaktır.

Brady BMP61 el tipi Etiket Yazıcısı ile neredeyse tüm kablo ve bileşen etiketlerini kusursuz şekilde yazdırın!

Teknik Özellikler Uyumlu Etiketler

Yüksek performans

Brady’nin yeni BMP61 termal transfer etiket yazıcısı, kabloların ve bileşenlerin hızlı ve etkili bir şekilde tanımlanabilmesi için tasarlanmıştır. En zorlu endüstriyel tanımlama uygulamalarını karşılayabilen yüksek performanslı malzemeleriyle BMP61 Etiket Yazıcısı, sahada dayanıklı bir ortak ve üretimde güvenilir bir iş gücüdür.

Temel yazıcı özellikleri

 • Ekran göstergelerine sahip büyük renkli dokunmatik ekran: Hangi etiketin takılı olduğunu ve kaç adet etiketiniz kaldığını kolaylıkla kontrol edin. Hataları ve malzeme kaybını önlemek için yazdırmadan önce etiketinizi ekranda hızlıca inceleyin.
 • USB listesi özelliği: Elektronik tabloları harici USB bellekten doğrudan okuyun ve yazdırmaya hazır olan etiketlere verileri entegre edin.
 • Mobil uygulamalarla uyumlu Wi-Fi versiyonu mevcuttur: Etiket şablonlarını akıllı telefonunuzla tesisinizde oluşturun veya çıkarın ve bunları yazıcınıza gönderin.
 • Saniyede 33 mm yazdırma hızı: İhtiyacınız olan etiket için beklemeyin.

Yazıcı iyileştirmeleri

Bir yıl önce piyasaya çıktığından bu yana BMP61 Etiket Yazıcısı için çeşitli güncelleştirmeler ve iyileştirmeler yayınlandı:

 • Artık etiket tasarımı için Brady Workstation uygulamalarıyla tamamen uyumlu
 • Kullanılabilir daha fazla uluslararası sembol
 • Daha fazla etiket dosyası içe aktarma seçeneği
 • İçe aktarılan listeler için daha fazla etiket biçimlendirme seçeneği
 • Daha fazla liste birleştirme olanağı
 • Daha kolay etiket kaydı
 • Uyumlu olmayan resimler yüklenmeye çalışıldığında net hata iletisi
 • Genel yazıcı performansında iyileştirmeler

Sürekli iyileştirmelerden yararlanmak için BMP61 üretici yazılımınızı düzenli olarak güncelleştirin!

Her ihtiyacınız için bir etiket

Dayanıklı BMP61 termal transfer etiket yazıcısı, 600 etiket ve şeritle uyumludur. Her bir kombinasyon, zorlu koşullara dayanacak ve en çetin sektörlerde kabloları ve bileşenleri tanımlayacak şekilde tasarlanmış dayanıklı bir tanımlama çözümü sunar. BMP61, geniş bir yelpazede malzeme, boyut ve renk ile 50,80 mm genişliğe kadar makaronlar, kendinden laminasyonlu etiketler, kalın profilli etiketler, fişler ve diğer tanımlama çözümlerini yazdırabilir.

Brady, müşteriye özel tanımlama ihtiyaçlarını karşılamak için kişiselleştirilmiş şekil veya boyutlarda, belirli renk veya düzende ya da logonuz etikette önceden mevcut olacak şekilde özelleştirilmiş etiketler oluşturabilir. Tanımlama zorluklarınızı aşmak için özel etiketinizi BMP61 Etiket Yazıcısına yerleştirmeniz yeterlidir.

Brady yazıcınız için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, yazıcı sürücülerine, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Tüm İndirmeler