Brady Yazıcı ile Şişe tüplerini birkaç saniye içinde etiketleyin

Brady Yazıcı ile Şişe tüplerini birkaç saniye içinde etiketleyin

Laboratuvarınızın çıktısını artırmak için flakon tüpü tanımlamasını otomatikleştirin. Bizim bağlandığında, BradyPrinter i7100 , Flakon Etiket Aplikatör baskılar ve birkaç saniye içinde şişe tüpler üzerindeki etiketleri uygular ve çekirdek sorumluluklar fazla vakit geçirmek için bilim adamları sağlar.

Brady Etiket Yazıcıları, Etiketler, Ribbonlar, spc, eked (loto), lockout, tagout, kablo bağı, güvenlik işaretleri ürünleri, iş güvenliği ve verimliliği.
  • laboratuvar çıktısını artırın : 10 ila 17 mm çapında ve 38 ila 105 mm uzunluğunda kapaklı ve kapaksız tüplere birkaç saniye içinde etiketler yazdırın ve uygulayın. Etiketli tüpler manuel olarak çıkarılabilir veya otomatik olarak bir tepsiye çıkarılabilir. Bir ayak pedalı, sensör veya programlanabilir kontrolör ile baskıyı tetikleyin.
  • güvenilir numune etiketleri : uzman laboratuvar etiketlerimiz numune işleme ve depolama boyunca bağlı kalır ve bozulmadan kalır. Brady’nin araştırılan mürekkepleriyle basıldığında, etiketler tipik laboratuvar kimyasallarına maruz kaldığında bulaşmaz veya bulaşmaz.
  • etiketlerinizi kolayca tasarlayın : Brady Workstation Lab Suite uygulamaları ile hızlı bir şekilde örnek kap etiket şablonları tasarlayın. Excel’den veri aktarın, barkodlar oluşturun ve birkaç tıklamayla insan tarafından okunabilirler ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp Hattı