Brady Etiket (RFID Sıcaklık Etiketleri)

Brady Etiket Yazıcıları, Etiketler, Ribbonlar, spc, eked (loto), lockout, tagout, kablo bağı, güvenlik işaretleri ürünleri, iş güvenliği ve verimliliği.

Brady RFID Etiketler

RFID Sıcaklık Etiketleri , çok çeşitli cihazlar, ekipman, makineler, raflar, kablolar ve yapılar için kablosuz sıcaklık okuma ve izleme olanağı sağlar. Esnek, sıcaklığa duyarlı akıllı etiketler , bilinçli proaktif karar almayı desteklemek için hemen hemen her yüzeye uygulanabilir.

Etiketleri Görüntüle

Brady Etiketler

  • Sıcaklıkları kolayca izleyin : pasif, düşük maliyetli sıcaklık izleme, enerji veya bakım gerektirmeyen ISO 18000-63 / 64 ve ETSI uyumlu bant genişliği RFID akıllı etiketler. Etiketler, gerektiğinde UHF uyumlu RFID okuyucuları tarafından enerjilenir.
  • Tüm yüzeylere uygulanabilir : pürüzsüz, pürüzlü veya pudralı yüzeylere ve düz veya eğri yüzeylere bağlı kalmak için çeşitli yapıştırıcılara sahip çok çeşitli ince ve esnek endüstriyel sınıf etiket malzemelerinde mevcuttur.
  • Eksiksiz çözüm : RFID etiketleri, etiket yazıcısı, etiket tasarım yazılımı, sabit ve yazılım destekli RFID okuyucu içerir.

Potansiyel uygulamalar arasında çevresel izleme, malzeme ve ekipman izleme, soğuk zincir izleme, veri merkezi izleme, bakım ve güvenlik veri toplama ve sera izleme yer alır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp Hattı