Brady Absorbent Ürünleri

HandySorb ™ Paspas Sistemi

Ellerinizi dağınıklıktan uzak tutun!

BrightSorb Emiciler

Bir işaret ve emici hepsi bir arada

Güvenlik işaretleri

Görsel hatırlatıcılarla güvenliği artırın

Brady Absorbentler - Emiciler ve Dökülme Kontrolü

Tesisinizi güvende tutun ve dökülenleri hızla temizleyin

Dökülme Kitleri Emici dökülme kitleri, hızlı bir şekilde yanıt vermek ve neredeyse her sıvı için dökülmeleri temizlemek için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacaktır. Bir döküntüyü temizlemenize yardımcı olmak için eldivenler, çantalar, çoraplar (SOC’ler), pedler ve talimat sayfalarının bir kombinasyonu ile birlikte sunulurlar.

Brady Absorbent Emici Pedler ve Rulolar

Brady’nin SPC® emici pedleri ve ruloları, sızıntı, damlama ve dökülmeleri emmek için uygun maliyetli bir üründür. Bu sorbent pedler ve rulolar, her türlü iç mekan, dış mekan veya hazmat uygulaması için idealdir.

Mat ve Halı Emiciler

SPC® emici halılar ve paspaslar iş yerinizi, koridorlarınızı ve yürüyüş yollarınızı daha temiz, daha güvenli ve kaygan hale getirmenize yardımcı olur. Bu emici paspaslar ve kilimler, içeride ve dışarıda yağ, sıvı veya diğer dökülmeleri emer ve içerir. Bir giriş paspası ile karşılaştırıldığında, emici paspaslar ve kilimler daha iyi çekiş sağlar, kayganlığı azaltır ve sıvıların bir alandan diğerine izlenmesini önler.

Güvenlik ve İşaret Aksesuarları

Güvenlik işaretleri, uyarıların ve diğer güvenlik bilgilerinin iletilmesi için hayati önem taşıyan önemli tesis görselleri. Engeller, bilgi merkezleri, ekipman dağıtıcıları ve kimlik tutucuları gibi aksesuarlar bunların daha etkili olmasına yardımcı olur. Yeni COVID-19 tabela seçeneklerimizi görüntüleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp Hattı