Vorteks Havacılık Brady Türkiye Yetkili Distribütörüdür.

Brady Yazıcılar – Brady Etiketler ve Brady Ribbonlar, En Uygun Fiyat ve Koşullarla

Sizi desteklemek için sektör uzmanlığı

Brady m611 etiket yazıcısı

Tanımlama çözümleri ve işyeri güvenliğinde dünya lideri olan Brady, birçok gelişmiş endüstri ve şirket için uzun vadeli güvenilir bir ortaktır. Mümkün olan en iyi çözümleri sunmaktan, endüstriler, faaliyet gösterdikleri çevre veya yasama organları tarafından belirlenen zorluklara cevap vermekten gurur duyuyoruz.

Brady zaten belirli endüstrilere uyarlanmış çok sayıda tanımlama çözümü sunuyor. Ancak, özel tanımlama gereksinimleriniz varsa, yardım için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Havacılık ve Savunma
Havacılık ve savunma olarak, en yüksek güvenilirlik olarak teller ve bileşenlerin tanımlanması araç optimal çalışma süresi sağlamak için anahtardır. Brady’nin tanımlayıcı etiketleri ve etiketleri, aşırı sıcaklıklara, sıvılara, çözücülere ve genellikle zorlu ortamlara karşı laboratuvarda test edilir.

Brady Ürünleri – Brady Etiketler, Brady Yazıcılar, Brady Ribbonlar ve Diğer Güvenlik Tanımlamaları

Brady, yüksek performanslı etiketler, endüstriyel etiket yazıcıları, yazılım, güvenlik ve tesis tanımlama, dökülme kontrolü, Kilitleme Etiketleme çözümleri ve daha fazlası ile insanları, ürünleri ve binaları tanımlar ve korur.

Brady Etiketler

Brady’nin kablo işaretleyicileri, tel işaretleyicileri, etiketler, kılıflar ve bayraklar, etiketlerinizi veya tellerinizi işaretlemek için net ve keskin metinler üretebilmenizi sağlar.

Elektronik bileşenlerinizi tanımlamak için pcb ve bileşen etiketleri, Genel endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış çok çeşitli ekipman etiketleri, Laboratuvar Tanımlama Etiketleri, Brady isg Etiketleri, Çalışma ortamınız için en iyi etiketler Vorteks Havacılık ile sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp Hattı