Vorteks Havacılık ve Savunma - Brady Türkiye Distribütörü

Kullanım ömrü boyunca bozulmadan kalan etiketler

Brady tanımlama çözümleri, kullanım ömrü boyunca bozulmadan kalan tanımlama etiketleri sunarak numune bütünlüğünü sağlar. Laboratuvarlar için özel olarak geliştirilen etiketlerimiz gerek ısıtıldığında gerekse dondurulduğunda her zaman varolacak ve okunaklı kalacaktır. Laboratuvar tanımlama çözümlerinde dünya lideri olarak Brady, mevzuata ve düzenlemeye uymanın zorunlu olduğunun bilincindedir. Uzman laboratuvar kimyagerlerinden oluşan ekibimiz, İyi Laboratuvar Uygulamaları ve İnsan Dokusu Yönergesi’ne uymanızı sağlayacak çözümleri geliştirmek ve test etmek ve bu sayede üretkenliğinizi sürdürmeniz ve beklentilerin ötesinde sonuçlara ulaşmanız konusunda size destek olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Broşürü İndirin

Aşırı ısıya meydan okuyor

Otoklav etiketleri en zorlu otoklav ortamlarından bazılarıyla başa çıkmak üzere tasarlanmıştır. Elinizdeki numunenin izini her zaman sürebileceğinizden emin olabilirsiniz. Kontaminantları ve mikropları uzaklaştırmak için tasarlanan yüksek basınç ve yüksek sıcaklık sterilizasyonu Brady tanımlama çözümlerini yerinden sökemez. Bu etiketler, okunabilirliğinde hiçbir kayıp olmadan sıvı azot depo koşullarına kadar soğutulabilir.

Tüm tanımlama sorunlarına cevap veriyor

Brady’nin, laboratuvarlarda karşılaşılan tüm tanımlama sorunlarına bir yanıtı vardır. Şişe, flakon, santrifüj ve Eppendorf & PCR etiketleri sağlıyoruz. Brady’nin tanımlama ürünleri yelpazesi çok çeşitli genel tanımlama çözümlerinin yanı sıra sıcak suya dayanıklı etiketler de sunar.

Düzenlemelere uygun

Kırmızı kenarlıklı beyaz bir arka planda çok rahatlıkla görünen baklava biçiminde semboller, tehlikeli maddelerle yapılan işlemler için evrensel olarak kabul görmüş uyarı işaretlerini verir.

Soğutulduğunda yepyeni kalır

Sıvı Azot Etiketleri ve Donmuş Yüzey Etiketleri, aşırı soğuk koşullarda saklandıktan sonra kolaylıkla okunabilen yüksek kalitede metin veya barkodu görüntülerini garanti eder. Brady’nin sıvı azot depo koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış dayanıklı malzeme yelpazesiyle artık farz etmek veya çıkarım yapmak zorunda kalmazsınız ve numuneleri izleme işiniz çok daha kolaylaşır. Bu etiketler o kadar güçlüdür ki, aşırı ısıya karşı da dayanıklıdır.

Her koşula dayanır

Lam Etiketleri: Brady’nin lam etiketleri yelpazesi numune oluşturma, inceleme ve saklama süreci boyunca hangi koşullara maruz kalınırsa kalınsın net ve belirgin numune tanımlaması sağlayacak şekilde tasarlanır. Bu etiketler Ksilen, Alkol ve DMSO’ya dayanıklı her tür numune izleme programının başarısında kritik öneme sahiptir.

Küçük, ama dirençli

Laboratuvar Pipeti Tanımlama: Brady’nin pipet etiketleri ile Brady’nin termal etiket yazıcıları ve şeritleri, pipet içindeki renkli ağırlığa uygulandığında 2 metin satırının net bir şekilde görünmesine izin vererek izlenebilirliği sağlar. Etiketler, sıvı azot içine batırılmış halde uzun süreli saklamaya dayanacak şekilde tasarlanır.

Numuneler arasında istediğiniz birini ararken zaman kazanın

Histoloji ve anatomik patoloji laboratuvarları için benzersiz bir çözüm olan BSP 31 etiket takma sistemi, doku tespiti işleminden önce doku kasetine yapışkanlı bir tanımlama etiketini mekanik olarak tutturması amacıyla tasarlanmıştır. Doku tespiti işlemi boyunca veya uzun süreli saklama süresince tanımlamayı sağlamak için etiket perçinlenir.

B-482 etiketler proses sıvılarına karşı üstün bir dayanıklılığa sahip olup Doku Kaseti tanımlaması ve izlenebilirliği için özel olarak tasarlanmıştır; küçük ila orta ölçekli laboratuvarlar için ve daha büyük tesislerdeyse yedek sistem olarak harika bir çözümdür.

Her bir flakonun izini kolaylıkla sürün

Brady’nin flakon ve tüp etiketleri ürün grubu; konik, santrifüj, cam veya plastik dahil olmak üzere çeşitli türlerdeki ve kapasitelerdeki flakonlar ve tüpler için uzun ya da kısa süreli numune izleme amacıyla geliştirilmektedir. Etiket profilinin göze batmaması numune alma ve analiz işlemlerinin sorunsuz olmasını sağlar. Şeffaf pencere numunenin rahatlıkla görülebilmesini ve seviyesinin hemen anlaşılmasını sağlar. Ksilen, Alkol, Etanol ve DMSO’ya dayanıklı Brady etiketleri net bir şekilde okunabilen örnek tanımlaması sağlar.

Topyekün izleme için topyekün çözümler

Mikrotitre Plakası Etiketleri: Toplanan tüm numunelerin toplu olarak izlenmesi gerekiyorsa, Brady’nin Mikrotitre plakası tanımlama çözümü kullanılabilir. Mikrotitre plakası etiketlerimiz, çoğu laboratuvar ortamında son derece net metin ve barkodu uygulamalarını garanti ederek, büyük miktarlarda numune toplandığında izlenebilirliği basitleştirir.