Brady M611 Taşınabilir Etiket Yazıcısı

BradyPrinter M611 Mobil Yazıcı, tanımlamada devam eden devrimde yeni bir sayfa açıyor. En karmaşık etiketleri M611 Mobil Yazıcı ile güvenilir, endüstriyel sınıfta etiket malzemelerinin üzerine yazdırmadan önce yalnızca akıllı telefonunuzu ve Brady’nin ücretsiz Ekspres Etiket uygulamasını kullanarak sahada kolayca tasarlayın.

Daha akıllı tanımlamadaki devrime siz de katılın!

Teknik Özellikler uyulu etiketler

Karmaşık bir etiketi telefonla sahada tasarlayın

Ekspres Etiket uygulamamızı yükleyerek 1B ve 2B kodlar ve barkodları kolayca tasarlayabilir, seri hale getirebilir, kapsamlı görüntü kitaplığını kullanabilir, buluttan metin, zaman damgası ve hatta veri ekleyebilirsiniz. Ekspres Etiket uygulaması, akıllı telefon için sunulan en kapsamlı etiket tasarlama özelliklerine sahiptir ve kısa sürede özel tanımlama etiketleri oluşturmak için tasarım sihirbazları içerir.

Dilediğiniz yerden erişim

Etiket tasarımları hemen yazdırılmak üzere bir akıllı telefondaki Ekspres Etiket uygulamasından kablosuz veya Bluetooth bağlantı ile BradyPrinter M611’e gönderilebilir. Tasarımlar ayrıca ofisteki bilgisayarlara gönderilip alınabilir, böylece her seferinde sıfırdan etiket tasarlamanız gerekmez. Ofis ile saha arasındaki mesafeyi kapatmak için mevcut tasarımlara erişin, düzenleyin ve yazdırın.  Brady Workstation uygulama platformundaki herhangi bir uygulama ile tasarlanan etiketler, BradyPrinter M611 ile birlikte gönderilen Ekspres Etiket uygulaması ile uyumludur.

Güvenilir etiketler yazdırın

BradyPrinter M611 Mobil Yazıcı çok çeşitli, endüstriyel sınıf etiket malzemelerimiz ile uyumludur. Aşırı sıcaklıklara, ateşe, kimyasal maddelere, çözücülere, yakıtlara, nem veya kire dayanıklı olan bu malzemeler, zorlu koşullarda yapışkanlığını ve okunaklılığını sürdürecek şekilde tasarlanmıştır. Bu malzemeler kablo etiketleri, kendinden laminasyonlu etiketler, bayrak etiketleri, elektronik etiketler ve ad plakası kalitesindeki yükseltilmiş profil etiketleri dahil olmak üzere çeşitli bileşen etiketleri dahil profesyonel etiket türlerinde kullanılabilir.

Brady Etiket Yazıcıları, Etiketler, Ribbonlar, spc, eked (loto), lockout, tagout, kablo bağı, güvenlik işaretleri ürünleri, iş güvenliği ve verimliliği.
Brady Etiket Yazıcıları, Etiketler, Ribbonlar, spc, eked (loto), lockout, tagout, kablo bağı, güvenlik işaretleri ürünleri, iş güvenliği ve verimliliği.
Brady Etiket Yazıcıları, Etiketler, Ribbonlar, spc, eked (loto), lockout, tagout, kablo bağı, güvenlik işaretleri ürünleri, iş güvenliği ve verimliliği.

Elektrik, ses/datakom tanımlama

Çift bükümlü veri kabloları (UTP, FTP…), fiber optik kablolar, iletkenler, bilgisayar kabloları, elektrik tesisatı telleri ve kabloları, elektrik ve topraklama kabloları, enerji kabloları vb. için tel ve kablo işaretleme.

Bayraklar

Etiketler

Kendinden laminasyonlu etiketler

Makaronlar

Sarılabilir etiketler

Bağlantı panoları, kontrol panelleri, bağlantı blokları, bağlantı kutuları, sigorta kutuları, kablo bağlantı panoları vb. için komponent işaretleme.

Bağlantı bloğu ve bağlantı panosu etiketleri

Bağlantı kutusu etiketleri

Bağlantı kutusu etiketleri

Genel ve endüstriyel tanımlama

Her tür yüzeyde (pürüzsüz, pürüzlü, dokulu, düşük enerjili…) kullanıma yönelik varlık ve komponent işaretleme.

Derecelendirme ve isim levhası etiketleri

Üst laminasyonlu etiketler

Hazır baskılı etiketler

Elektronik tanımlama

Basılı devre kartı tanımlama (ayrıca statik koruyuculu), PCB SMT – Üst/Alt vb. için devre kartı işaretleme.

Röle, solenoid, delikten geçirme — alt ve üst açık delik vb. için komponent işaretleme.

Elektronik komponent etiketleri

Yüksek dirençli etiketler

Güvenlik tanımlama etiketleri

Laboratuvar tanımlama

Histoloji laboratuvarlarında numune takibi için örnek takibi tanımlama: Hatalı teşhisi önlemek için barkod teknolojisini kullanın.

Kamışlar ve pipetler

Şişe ve tüp etiketleri

Konik ve geniş tüp etiketleri

Patoloji ve klinik laboratuvarlarında hücrelerin ve dokuların mikroskopla analizini destekleyen örnek işlemi işaretleme.

Santrifüj, Eppendorf ve PCR etiketleri

Santrifüj, Eppendorf ve PCR etiketleri

Kan numuneleri, kriyojenik numuneler gibi örnek toplamayı ve taşımayı destekleyen örnek depolama tanımlaması.

Genel malzeme işaretleme için yalın laboratuvar tanımlama.

Dondurucu etiketleri

Kuyu plakası etiketleri

Şişeler, deney tüpleri ve kaplar

Brady yazıcınız için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, yazıcı sürücülerine, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

 

Tüm İndirmeler