Brady i5100 Masaüstü Etiket Yazıcısı

Mükemmel performansa sahip akıllı etiket yazıcısı!

BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı akıllıdır, kullanımı kolaydır, mükemmel performans sunar ve 1200 standart tanımlama etiketinin yanı sıra kullanıcıya özel, uyarlanmış etiketler yazdırabilir.

BradyPrinter i5100 Masaüstü Etiket Yazıcısı, performans ile zekanın kusursuz bir birleşimini sunar.

Teknik Özellikler Uyumlu Etiketler

Bradyprinter İ5100 Masaüstü Etiket Yazıcısı

Akıllı ve bağlı

BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı, sorunsuz ve hızlı bir yazıcı kurulumu için etiket tasarlama uygulamalarımız, etiket sarf malzemelerimiz ve mürekkep şeritlerimiz ile otomatik olarak iletişim kurar. Sezgisel, tam renkli dokunmatik ekranı, yazıcıya takılı mürekkep şeridi ile etiket sarf malzemeleri ideal şekilde eşleşmediğinde sizi bilgilendiren bir etiket ve yazdırma durumu izleyicisi içerir. Brady etiketleri otomatik olarak ortalanan bir rulo tutucusu ve otomatik kalibrasyon ile etiket kurulumu sayesinde kolayca yüklenebilir. Buna ek olarak yazıcı, yaygın endüstriyel bağlantı senaryolarına yönelik bir dizi standart bağlantı noktası içerir.

Mükemmel yazdırma performansı

300 ve 600 dpi yazdırma özelliğiyle BradyPrinter i5100, 5 ila 110 mm arasında değişen güvenilir, endüstriyel sınıf etiketlerde canlı ve yüksek kaliteli yazdırma sunar. 32 bit ve 800 Mhz’lik güçlü bir dahili yazıcı işlemcisi ile çalışan i5100, 300 dpi’de 300 mm/saniyeye varan bir hızda yazdırır. Yazıcının değiştirilebilir merdanesi, yoğun kullanımdan sonra bile performansı en üst düzeyde tutmaya yardımcı olur.

Güvenilir, endüstriyel sınıf etiketler

BradyPrinter i5100 masaüstü etiket yazıcısı; 70 etiket malzemesi, 1200’den fazla stok etiket parçası ve özelleştirilmiş etiket malzeme ve parçaları yazdırabilir. Şu uygulamaları mevcuttur:

  • ürün tanımlama etiketleri: metalize etiketler, emniyet belirteçli etiketler, çalışma var etiketleri, KG testi etiketleri vb.
  • elektronik ekipman ve basılı devre kartı etiketleri: poliimid izlenebilirlik etiketleri, çıkarılabilir etiketler, elektrostatik koruyuculu etiketler vb.
  • lojistik ve varlık takip etiketleri: varlık takip etiketleri, sepet ve palet etiketleri, yeri değiştirilebilen kutu ve raf etiketleri vb.
  • kablo ve bileşen tanımlama etiketleri: kendinden laminasyonlu kablo etiketleri, kablo makaronları, kablo etiketleri, düğme etiketleri, derecelendirme levhası etiketleri vb.
  • laboratuvar etiketleri: soğuk tüp etiketleri, lam etiketleri, çıkarılabilir cam etiketleri, mikroplaka etiketleri, doku kaseti etiketleri vb.
BRADYPRİNTER İ5100 MASAÜSTÜ ETİKET YAZICISI

Brady yazıcınız için en son ürün güncellemelerine, kullanım kılavuzlarına, yazıcı sürücülerine, ürün tanıtımlarına ve daha fazlasına ulaşın.

Tüm İndirmeler